Часті питання

Які документи потрібні для вступу?
Основні документи, потрібні для вступу до словацького університету для українських студентів:
 • - атестат про повну загальну середню освіту
 • - додаток до атестату
 • - довіреність
В окремих випадках, також потрібні:
 • - оцінки за останні 4 роки навчання
 • - свідоцтво про народження (якщо немає 18 років)
Процес вступу можливо розпочати й при відсутності атестату, надіславши інші документи зі списку вище. Таким чином, ми матимемо змогу підготувати більшу частину пакету документів заздалегідь.
Як та куди відправляти документи?
Документи відправляються поштою нашому кур'єру до Мукачева, після чого будуть доставлені до головного офісу в Братиславі.
Чи є можливість надання гуртожитку?
Так. Але вірогідність отримання кімнати у гуртожитку залежить від часу подачі заяви про вступ. Тобто, чим раніше подана заява, тим більша вірогідність отримання кімнати.
Як проходить навчання?
Навчання в словацьких університетах поділяється на зимній (вересень-грудень) та літній (лютий-травень) семестри. Зимній семестр, з початком в середині або наприкінці вересня, триває до середини грудня. Після цього, починається зимова сесія, яка триває приблизно півтора місяці. Літній семестр навчання починається у лютому та закінчується у травні. Після закінчення літнього семестру настає літня сесія, яка триває приблизно 1-2 місяці.
Які ціни на гуртожиток/квартири в Словаччині для студентів?
Більшість студентів заселяються до університетських гуртожитків (з ціною проживання від 60€ до 115€ на місяць). Ціни на оренду квартир різняться в залежності від міста в Словаччині. Оренда квартири для 2-3 осіб може коштувати від 450 € до 750 € .
Чи можливе надання мовних курсів?
Так. Тут на допомогу приходять наші репетитори, які з радістю допоможуть Вам призвичаїтися та почувати себе комфортно у словацькій мові. Також, деякі університети пропонують проходження таких курсів безпосередньо в університеті або онлайн.
Коли потрібно їхати на навчання?
Початок навчання у словацьких університетах припадає на вересень, тому у випадку попереднього резервування гуртожитку влітку, можна готувати свою подорож на вересень.
Чому навчання безкоштовне?
Здобуття освіти в Словаччині фінансується Міністерством освіти Словацької Республіки та є безкоштовним для всіх студентів.
Як можна відслідковувати процес вступу?
Ми розробили студентську платформу, яка надає можливість відслідковувати цілий процес вступу через особистий кабінет.
Що таке ISIC та які його переваги?
ISIC – це єдине визнане міжнародне посвідчення, яке підтверджує статус учня/студента в усьому світі та відкриває для тебе світ знижок та привілеїв, акцій та спеціальних пропозицій, до яких належать:
 • • Безкоштовний вхід у музеї, театри і культурні центри світу.
 • • Знижки на авіаперельоти, проживання в готелях і хостелах.
 • • Відвідування зі знижками кінотеатрів, аквапарків, закладів культури, центрів розваг і клубів.
 • • Знижки в кафе, ресторанах і барах.
 • • Привілеї на додаткову освіту, мовні курси, тренінги та майстер-класи.
 • • Знижки на покупку турів, страхування і навчання за кордоном.
Як багато часу займає вивчення мови?
Швидкість вивчення мови є індивідуальним фактором, але зазвичай, вивчення словацької до середнього рівня (B1-B2) займає приблизно 2-3 місяці. Цього рівня достатньо для початку навчання в університеті.
З чого почати?
Якщо Ви ще не визначилися з напрямком та спеціальністю, наші менеджери з радістю Вам з цим допоможуть та нададуть всю необхідну інформацію. Вибір спеціальності є однією з найважливіших речей на початку не лише тому що Ви визначаєте напрям, яким будете просуватися по професійному життю, але й тому що це відіграє сновну роль при вступі до університету. Адже від цього буде залежати підготовка необхідного пакету документів, перекладів, апостилізації, нострифікації та навіть надання гуртожитку.
Як виглядає наша співпраця з університетами?
Ми постійно підтримуємо зв'язок зі студентським відділом кожного факультету та регулярно отримуємо актуальну інформацією щодо вступу безпосередньо від працівників університету.

Розпочни свій шлях вже сьогодні!

Заповніть заявку зараз ->

Наш менеджер зв’яжеться з вами вже сьогодні. Залиште заявку на сайті або через месенджери:

Згода на обробку персональних даних